Загальний

На helpsboost (далі – Веб-сайт) ми прагнемо, щоб наші послуги були доступні всім людям. Для цього ми вклали важливі ресурси до нашого сайту, щоб він був доступний для людей з обмеженими можливостями. Ми щиро віримо, що зусилля щодо забезпечення доступності веб-сайтів життєво важливі для забезпечення того, щоб усі користувачі заслужили право на незалежність, рівність та простоту використання.

Доступність на веб-сайті
За допомогою інструмента аудиту доступності checker.org веб-сайт просканували на відповідність вимогам Посібника з забезпечення доступності веб-контенту (WCAG 2.1). Після проведення аудиту веб-сайт продовжує підвищувати свої стандарти доступності [будь ласка, додайте наступну пропозицію, тільки якщо ви використовуєте віджет] і тепер використовує віджет веб-доступності, програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам з обмеженими можливостями однаково отримувати доступ до веб-сайту веб-сайту.

Відмова від відповідальності
На веб-сайті ми прагнемо постійно оновлювати та покращувати доступність сайту та послуг. Ми вважаємо, що надання доступу всім користувачам є нашою відповідальністю та взаємним моральним зобов’язанням.

Оскільки ми прагнемо постійно коригувати та покращувати проблеми доступності на цьому сайті, ми також зобов’язуємось регулярно сканувати веб-сайт за допомогою сканера перевірки доступності.

Наша мета – виявити та усунути всі бар’єри доступності на нашому сайті. Хоча ми прагнемо забезпечити повну доступність всіх сторінок та контенту на Веб-сайті, можливо, певний контент веб-сайту ще не повністю адаптований для відповідності найсуворішим стандартам доступності. Тому ми тут для вас