Терміновий викуп авто

Терміново були потрібні гроші, і ви думаєте де їх взяти? У цьому випадку можете одразу звертатися до нашої компанії. Ми здійснюємо викуп авто за короткий час!

Працюємо без вихідних

У той час, коли більшість компаній відпочивають та святкують – ми залишаємось завжди на зв’язку!

Миттєва виплата грошей одразу на місці

Не треба довго чекати. Є фінансові проблеми та борги – ми вирішимо їх упродовж 30 хвилин!

Мінімум документів

Для отримання грошей будуть потрібні лише документи від вашого транспорту, решта нас не цікавить!

З нами вигідно

Викуп автомобілів у Києві дає до 95% від ринкової вартості машини!

Найвигідніші умови
викупу авто

Моделі та марки

Рік випуску

Косметичний стан

Технічний стан

ПРО НАС

Автовикуп – це вигідна альтернатива продажу через дошки оголошень, автомобільні майданчики або звернення до знайомих. На жаль, подібні схеми займають дуже багато часу, а автомобіль втрачає вартість за результатом торгів до 30 % від початкової суми.

Наша компанія створила всю необхідну логістику для швидкої купівлі авто будь-яких марок з мінімальною втратою часу. Це допомагає нам приймати нерозмитнені транспортні засоби, автомобілі не на ходу, авто після ДТП, транспорт під заставою чи куплений у кредит.

Ми ретельно стежимо за своєю репутацією, пропонуємо найвигідніші умови своїм клієнтам та готові обговорювати індивідуальні умови для кожного автовласника. Усі угоди проводяться на прозорих умовах, за офіційним договором купівлі-продажу або за довіреністю. Вам не потрібно буде чекати виплату за авто днями та місяцями. Гроші можна отримати лише через 30 хвилин з моменту звернення до оцінювача та підписання паперів.

Працюємо з фізичними та юридичними особами

✔ Ми здійснюємо діяльність як з приватниками, так і з великими організаціями. Проводимо оцінку дорого, за ринковою ціною, навіть за великої кількості машин і виплачуємо гроші одразу в день обігу.

✔ Для початку необхідно залишити заявку, або зателефонувати за телефонним номером, співробітник відповість на всі питання, назве попередню ціну автовикупу за фото та описом, а при необхідності зробить виїзд на вашу адресу.

✔ Пропонуємо найзручніші умови на угоді, здійснюємо викуп авто цілодобово, тому готові відповідати на ваші запитання у будь-який час. Обговорення ціни з урахуванням недоліків та стану транспорту відбувається на місці, у процесі діалогу.

Зв'яжіться з нами